Festival Slunovrat

Sázavský ostrov přivítá v červnu nový hudební festival Slunovrat
V areálu vodáckého kempu Sázavský ostrov se letos uskuteční nultý ročník nového hudebního festivalu  českých písničkářů a populárních interpretů. Akce se uskuteční 23. – 24. června 2017,  podle svého načasování dostala příznačné jméno Slunovrat. Pořadatelé festivalu vsadili na osvědčenou dramaturgii a k účasti pozvali plejádu známých umělců, jejichž písničky si lidé zpívají nejen táboráku.

Dvoudenní hudební událost odstartuje v pátek 23. června v odpoledních hodinách koncertem Františka Nedvěda, nejznámějšího umělce, který má k řece Sázavě snad nejvřelejší vztah.  Druhý koncert odehraje zástupce mladé generace českých písničkářů, populární zpěvák a písničkář Xindl X, který se svou kapelou zazpívá své nejznámější rádiové hity. Páteční trojkoncert zakončí kapela zkušených muzikantů Všichni Svatí, kteří diváky provedou až k večernímu zakončení akce.
V sobotu se již ve 12.30 návštěvníkům festivalu představí rodinná skupina Bratři Ebenové v čele s Markem Ebenem, nadaný mladý hudební objev Thom Artway nebo neméně talentovaný David Stypka, který sbírá jednu nominaci na hudební ocenění za druhou.
Sázavské diváky jistě potěší vystoupení folkových Neřež, kteří si místo zesnulé Zuzany Navarové pozvali k vystoupení slovenskou zpěvačku Katarínu Koščovou. Jako hřeb večera vystoupí slovenský hudební matador Richard Müller, který zazpívá nejen své nejznámější písně, ale také písně z nové úspěšné desky 55. Málokdo ví, že zpěvačka Aneta Langerová má k Sázavě velice blízký vztah. Začínala zde zpívat se svou první kapelou. V červnu na Slunovratu tak zazpívá svému prvotnímu publiku. Sobotní program zakončí Ivan Mládek se svým Banjo Bandem.
Přijet na festival můžete karavanem nebo i po proudu řeky Sázavy raftem nebo lodí. Úschovna lodí bude zajištěna. Ubytovací kapacita areálu je již zaplněna, ale pro další návštěvníky bude přichystáno stanové městečko a V.I.P. stanové městečko. Pro rodiny s dětmi bude připraven dětský koutek s hlídáním, dětská hrací zóna, loutkové divadélko Schubert, skákací hrad a mnoho dalšího. Pro malé návštěvníky bude zaveden takzvaný „dětský catering“ pro chutné a zdravé stravování na kulturních akcích. „Rádi bychom návštěvníkům festivalu nabídli mnoho komfortních míst k sezení. Na festival Slunovrat můžete dorazit s celou rodinou. Každý rodinný příslušník si zde přijde na své.“ vysvětluje Nikol Poselová, ředitelka festivalu Slunovrat.
Děti do 6 let a 110 cm mají v doprovodu dospělého s platnou vstupenkou vstup zdarma. V předprodeji jsou již V.I.P. vstupenky, které za příplatek nabízejí divákům sezení u pódia, vstup do V.I.P. zóny, V.I.P. parkoviště, V.I.P. stanové městečko přímo v areálu Sázavského ostrova, luxusní toalety a sprchy.
Dvoudenní vstupenky zakoupíte v předprodejní síti Ticketstream.cz, v cestovních kancelářích Čedok a Firo -Tour, na recepci Sázavského ostrova či v lokálních předprodejích. Jednodenní vstupenky na akci jsou již v předprodeji na recepci ostrova a v předprodejní síti Ticketstream.cz
Více informací naleznete na oficiálním Facebooku akce nebo na www.slunovratfest.cz
Poznámka: Kapacita rekreačního objektu Sázavský ostrov je již na tuto akci zaplněna, využít můžete stanové městečko v těsné blízkosti areálu a V.I.P. stanové městečko  přímo v areálu.
 
Připravili jsme pro vás informace o ubytování ve stanovém městečku, V.I.P. stanovém městečku a prostory pro majitelé karavanů:
Pro všechny typy ubytování doporučujeme uskutečnit rezervace na níže uvedených kontaktech
 
STANOVÉ MĚSTEČKO:
cena / den / stan – 60 Kč
osoba ve stanu – 80 Kč
V.I.P STANOVÉ MĚSTEČKO:
K V.I.P vstupence ZDARMA!
– k dispozici luxusní sprchový kout, pevné toalety
MÍSTO PRO KARAVANY:
cena / den / karavan – 220 Kč
osoba v karavanu – 50 Kč
– k dispozici 40 míst
Nakupovat vstupenky můžete přímo zde:
18156079_884288101712319_7269829984195945638_o (1)